Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polaris |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество решеток | 3 |
| Номинальная мощность | 200 Вт |
| Производительность мясорубки | 2.5 кг/мин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.32 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лотка | металл |
| Цвет корпуса | Серебристый |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | lED-індикатор роботи, відсік для шнура, довжина шнура: 1.15 м, максимальний час безперервної роботи: 3 хв, прогумовані ніжки, технології: PROtech, PROtect+, SilentPRO, інтелектуальна система Автореверс |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, для тертки/шатківниці, для томатів/ягід, насадка для кеббе та сосисок, решітки для фаршу |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід) |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Максимальна потужність, Вт | 2200 |
| Материал корпуса | Металл, Сталь |
| Розміри | 33.5 x 17.2 x 35 см |
| Тип | електром'ясорубка |
Информация для заказа
- Цена: 10 259 ₴







