Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество решеток | 3 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Номинальная мощность | 1800 Вт |
| Производительность мясорубки | 1.2 кг/мин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лотка | пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, для натирання, для тертки/шатківниці, насадка для кеббе та сосисок, решітки для фаршу |
| Дополнительные функции | захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід), стійкі гумові ніжки |
| Максимальна потужність, Вт | 1800 |
| Розміри | 23.9?30.3?13.1 см |
| Тип | електром'ясорубка |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴




