Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество решеток | 2 |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 600 Вт |
| Производительность мясорубки | 2 кг/мин |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.46 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал лотка | металл |
| Толкатель | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | висока продуктивність, компактний дизайн, легкість у догляді, надійні матеріали, прогумовані ніжки, стійкість до корозії |
| Додаткові насадки | для ковбасних виробів, моделювальна насадка для фаршу, насадка для кеббе та сосисок |
| Дополнительные функции | Защита от перегрузки, захист мотора від перегріву, реверс (зворотний хід) |
| Питание | мережа 220–240 В |
| Кількість швидкісних режимів | 2 |
| Максимальна потужність, Вт | 1700 |
| Розміри | 25х11х30 см |
| Тип | електром'ясорубка |
| Цвет корпуса | сірий з чорним |
Информация для заказа
- Цена: 2 179 ₴





