Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Adler |
| Вариант установки | Универсальный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр лопастей | 300 мм |
| Количество скоростей | 3 |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 80 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.4 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 59.2 дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6.18 |
| Висота, см | 68 |
| Конструкційні особливості | безлопатевий |
| Особенности | Дисплей, захисна решітка, знімний резервуар для води, резервуар 4л, Индикатор уровня воды |
| Розміри, мм | 680 x 300 x 200 |
| Функціональні особливості | автоповорот, зволоження, очищення повітря, таймер, управління пультом |
Информация для заказа
- Цена: 4 169 ₴






