Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mesko |
| Вариант установки | Настольный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр лопастей | 300 мм |
| Количество скоростей | 3 |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 70 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.52 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Уровень шума | 52 дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.67 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особенности | захисна решітка, нековзні ніжки. захист від перегріву. |
| Назначение | побутовий |
| Розміри, мм | 340 x 360 x 190 |
| Функціональні особливості | автоповорот, регулювання кута нахилу |
Информация для заказа
- Цена: 1 159 ₴




