Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Вариант установки | Напольный |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр лопастей | 420 мм |
| Количество скоростей | 3 |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 40 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.5 |
| Висота, см | 130 |
| Конструкційні особливості | лопатевий |
| Особенности | Пульт дистанционного управления, Регулировка высоты, регулювання кута нахилу 26° (13° вгору та 13° вниз) |
| Назначение | побутовий |
| Розміри, мм | 510 x 120 x 520 |
| Функціональні особливості | поворот на 90°, регулювання висоти, регулювання кута нахилу, таймер, управління пультом |
Информация для заказа
- Цена: 1 379 ₴




