Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество программ выпечки | 19 |
| Максимальный вес выпечки | 0.9 кг |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выпечки | багет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | автопідігрів до 60 хв, світлий, середній, темний |
| Додаткові програми приготування | бродіння (ферментація), випічка, джем, йогурт, кекс, клейкий рис (для десертів), смаження, солодка випічка |
| Дополнительные функции | вибір кольору скоринки, підтримання температури, таймер з відтермінуванням старту, функція паузи |
| Комплектация | гарантійний талон, мірна ложка, мірний стакан, інструкція |
| Мінімальна вага випічки, г | 500 |
| Оснащение | антипригарне покриття, Дисплей, оглядове вікно, підсвічування відсіку для випічки |
| Програми приготування тіста | для дріжджового тіста, тісто |
| Програми приготування хліба | безглютеновий хліб, білий хліб, злаковий хліб, молочний хліб, солодкий хліб, французький хліб, хліб без цукру, хліб на заквасці, цільнозерновой хліб, швидка випічка |
| Розміри, см | 39.9 х 32.6 х 32.7 |
| Сфера использования | Для дома |
Информация для заказа
- Цена: 2 719 ₴


