
Автокомпрессор Elegant Force Plus 100 043 (EL 100 043)
1 219 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14489717
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Elegant |
| Максимальное давление | 10 атм |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага, г | 2560 |
| Величина вимірюваного тиску (для манометра) | 10 бар (150 PSI) |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Довжина кабелю живлення, м | 2.7 |
| Довжина шланга подавання повітря, м | 1 |
| Додаткові характеристики | гумові ніжки для гасіння вібрації, діаметр циліндра 30 мм, насос поршневого типу |
| Комплектация | картонна упаковка, компресор, насадки для накачування, сумка для зберігання, інструкція |
| Максимальний споживаний струм, А | 14 |
| Материал | Металл/пластик |
| Единицы измерения | PSI, атм |
| Оснащение | аналоговий манометр |
| Особенности | автоматичний захист від перегріву, автостоп, аналоговий манометр, система повітряного охолодження, система постійного змащування двигуна |
| Мощность, Вт | 150 |
| Розмір, мм | 210 / 230 / 190 |
| Температура експлуатації, °С | -40°C до +60°C |
| Тип | автомобільний компресор (електричний)|Однопоршневый |
| Тип питания | прикурювач |
| Цикл роботи, хв | 20 |
| Швидкість накачування повітря, л/хв | 35 |
Информация для заказа
- Цена: 1 219 ₴




