Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| КПД, не менее | 96.5 % |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Число фаз питания | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Вид | мікроінвертор |
| Глибина, мм | 37.5 |
| Дополнительно | максимальний струм AC: 8A, номінальний струм DC: 10A |
| Діапазон робочих температур, °С | -40...+65 °C |
| Захист | IP67, від зворотної полярності DC, від короткого замикання, від перевантаження, від перегрівання, від перенапруги |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 4 |
| Максимальна напруга поля, В | 60 |
| Максимальний струм зарядки, А | Нет |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 25 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | Нет |
| Номинальное выходное напряжение | 220/230 |
| Охлаждение | пасивне |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Розміри | 306 x 250 x 37.5 мм |
| Стартова напруга поля, В | 20 |
| Степень защиты IP | IP67 |
| Тип контроллера | MPPT |
| Тип монтажа | Внутренний|Наружный |
| Тип инвертора | мережевий сонячний інвертор (on-grid) |
| Частота | 50/60 |
Информация для заказа
- Цена: 9 899 ₴





