Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Deye |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| КПД, не менее | 98.8 % |
| Номинальная мощность | 121000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Число фаз питания | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 81 кг |
| Высота | 568 мм |
| Ширина | 838 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | CAN, LAN, RS232, RS485, Wi-Fi |
| Глибина, мм | 326 |
| Дисплей/вольтметр | Да |
| Діапазон максимальних температур, °С | +65 |
| Діапазон робочих температур, °С | -25 - + 60 |
| Захист | від зворотної полярності DC, від короткого замикання, від перевантаження, від перегрівання, від перенапруги, захист від роботи в острівному режимі (anti-islanding), моніторинг замикання на землю, моніторинг опору ізоляції, інтегрований вимикач постійного струму |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 6 |
| Максимальна напруга поля, В | 1000 |
| Максимальний струм зарядки, А | 40 |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 200 |
| Номинальное входное напряжение | 200-850 |
| Охлаждение | розумне |
| Мощность, Вт | 110000 |
| Розміри | 838x568x326 мм |
| Стартова напруга поля, В | 250 |
| Степень защиты IP | IP65 |
| Тип контроллера | MPPT |
| Тип монтажа | Настенный |
| Тип інвертора | мережевий сонячний інвертор (on-grid) |
| Уровень шума | ?55 |
| Час перемикання (AC-Battery), мс | 8 |
| Частота | 50/60 |
Информация для заказа
- Цена: 156 999 ₴






