Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 73 кг |
| Высота | 880 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Основные атрибуты | |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| КПД, не менее | 97.8 % |
| Номинальная мощность | 50000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Число фаз питания | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Bluetooth, CAN, Ethernet, GPRS, RS485, Wi-Fi |
| Глибина, мм | 290 |
| Дисплей/вольтметр | LCD дисплей |
| Діапазон робочих температур, °С | -25...+60 °C |
| Захист | від зворотного струму, від короткого замикання, від перевантаження, від перегрівання, від перегрівання, від перевантажень, від переполюсування, від перенапруги |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 4 |
| Максимальна напруга поля, В | 1000 |
| Максимальний струм зарядки, А | 140 |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 150 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 150-800 |
| Номинальное входное напряжение | 600 |
| Номинальное выходное напряжение | 220/380 |
| Охлаждение | активне |
| Мощность, Вт | 50000 |
| Під'єднання пристрою | да. интеллектуальное управление запуском и остановкой генератора на основании заряда акб |
| Розміри | 880 x 530 x 290 мм |
| Стартова напруга поля, В | 180 |
| Степень защиты IP | IP66 |
| Тип контроллера | MPPT |
| Тип інвертора | гібридний сонячний інвертор (hybrid) |
| Час перемикання (AC-Battery), мс | <10 |
| Частота | 50/60 |
Информация для заказа
- Цена: 222 099 ₴





