Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Anenji |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Номинальное входное напряжение | 230 В |
| Номинальное выходное напряжение | 230 В |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Число фаз питания | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Высота | 105 мм |
| Ширина | 295 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RS232, RS485, Wi-Fi |
| Глибина, мм | 295 |
| Дисплей/вольтметр | Да |
| Дополнительно | звукова індикація, можливість віддаленого керування/моніторингу, можливість заряджання АКБ від мережі та сонячних панелей, підтримка кількох вихідних процесів: UTL, SOL, SBU |
| Діапазон максимальних температур, °С | -15 - + 60 |
| Діапазон робочих температур, °С | -10 - + 50 |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 1 |
| Максимальна напруга поля, В | 160 |
| Максимальний струм зарядки, А | 120 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 90 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 12|12.8 |
| Охлаждение | практично безшумно працює |
| Мощность, Вт | 2000 |
| Розміри | 358 x 295 x 105 мм |
| Стартова напруга поля, В | 30 |
| Тип контроллера | MPPT |
| Тип монтажа | Настенный |
| Тип інвертора | гібридний сонячний інвертор (hybrid) |
| Час перемикання (AC-Battery), мс | 10|20 |
Информация для заказа
- Цена: 13 299 ₴



