Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| КПД, не менее | 93 % |
| Номинальное входное напряжение | 48 В |
| Номинальное выходное напряжение | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Число фаз питания | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.5 кг |
| Высота | 505 мм |
| Ширина | 303 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | RS232, Wi-Fi |
| Глибина, мм | 135 |
| Дисплей/вольтметр | Да |
| Діапазон робочих температур, °С | 0 - + 50 |
| Захист | від короткого замикання, від перевантаження, від перенапруги |
| Кількість трекерів МРРТ/PWM, шт | 2 |
| Максимальна напруга поля, В | 480 |
| Максимальний струм зарядки, А | 140 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 100 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 48 |
| Мощность, Вт | 6000 |
| Розміри | 192x360x665 мм |
| Стартова напруга поля, В | 120 |
| Тип контроллера | MPPT |
| Тип инвертора | автономний сонячний інвертор (off-grid)|гібридний сонячний інвертор (hybrid)|мережевий мікроінвертор (on-grid) |
| Уровень шума | < 50 |
| Форма выходного напряжения | правильна синусоїда |
| Час перемикання (AC-Battery), мс | 10 |
| Частота | 50/60 |
Информация для заказа
- Цена: 43 139 ₴


