
Солнечный инвертор Victron Energy MultiPlus II 48/8000/110-100 (PMP482805000)
105 799 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14491597
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Victron Energy |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| КПД, не менее | 96 % |
| Номинальная мощность | 8000 Вт |
| Номинальное входное напряжение | 230 В |
| Номинальное выходное напряжение | 230 В |
| Состояние | Новое |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Число фаз питания | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 42 кг |
| Высота | 642 мм |
| Ширина | 363 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | VE.Bus, програмоване реле |
| Глибина, мм | 206 |
| Дисплей/вольтметр | Да |
| Дополнительно | PowerAssist, PowerControl, адаптивна чотириступенева зарядка, датчик температури АКБ, два виходи змінного струму, керування запуском/зупинкою генератора, можливість створення трифазної системи, програмоване реле, підтримка резервного живлення |
| Діапазон робочих температур, °С | -40 - + 65 |
| Захист | від високої пульсації напруги, від високої та низької напруги батареї, від глибокого разряда батарей, від короткого замикання, від перевантаження, від перегрівання, від переполюсовання |
| Максимальна напруга поля, В | 66.0 |
| Максимальний струм зарядки, А | 110 |
| Материал корпуса | сталь, синій (RAL 5012) |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 187 |
| Напруга акумуляторної батареї, В | 48 |
| Наявність АКБ | зовнішня |
| Охлаждение | активне |
| Мощность, Вт | 6400 |
| Під'єднання пристрою | до мережі |
| Розміри | 642 x 363 x 206 |
| Степень защиты IP | IP22 |
| Тип інвертора | гібридний сонячний інвертор (hybrid) |
| Час перемикання (AC-Battery), мс | <10 |
| Частота | 50/60 |
Информация для заказа
- Цена: 105 799 ₴





