Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Вес | 2.6 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1400 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип шлифмашины | угловая (болгарка) |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр диска, мм | 150 |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 9000 |
| Основная рукоятка | блокування кнопки включення, бічна рукоятка, захисний кожух, захист від перегрівання, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), система пиловидалення, торцевий ключ (спецключ) |
| Стан товару | Новий |
Информация для заказа
- Цена: 7 869 ₴








