Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sokany |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество программ выпечки | 15 |
| Максимальный вес выпечки | 1 кг |
| Потребляемая мощность | 700 Вт |
| Состояние | Новое |
| Форма выпечки | багет |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.9 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик, Нержавеющая сталь |
| Цвет корпуса | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | звуковий сигнал, протиковзні ніжки, світлий, середній, темний, інтуїтивна панель |
| Додаткові програми приготування | багети, варення, джем, кекс |
| Дополнительные функции | автоматичне вимкнення, вибір кольору скоринки, вибір розміру хліба, Защита от перегрева, збереження програми при перебоях електроенергії, програма швидкої випічки, підтримання температури, таймер з відтермінуванням старту |
| Комплектация | лопатка для замішування, мірна ложка, мірний стакан, форма для випічки, хлібопічка, інструкція |
| Мінімальна вага випічки, г | 450 |
| Оснащение | антипригарне покриття, Дисплей, оглядове вікно, підсвічування відсіку для випічки, цифрове керування |
| Програми приготування тіста | тісто |
| Програми приготування хліба | безглютеновий хліб, житній хліб, пшеничний хліб, французький хліб, цільнозерновой хліб |
| Розміри, см | 36.6 x 36.6 x 34.4 |
| Сфера использования | Для дома |
Информация для заказа
- Цена: 4 909 ₴







