Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Livolo |
| Вес | 0.2 кг |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Максимальная температура регулирования | 50 град. |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Діапазон вимірюваних температур (крок), ° С:, °С | від 5 °С до 35 |
| Загальна потужність, Вт | 3500 |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Комплектация | внешний датчик температуры, кріпильні гвинти, металева рамка супорт, скляна рамка, терморегулятор |
| Материал | Закаленное стекло |
| Монтаж (кріплення) | внутрішній |
| Напруга живлення, В | 110-250 |
| Питание | 220-230 В |
| Розміри | 80 x 80 x 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 209 ₴








