Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volcano |
| Вес | 0.19 кг |
| Вид терморегулятора | Электронный |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Діапазон вимірюваних температур (крок), ° С:, °С | від -10°C до +99°C |
| Загальна потужність, Вт | 1.5 |
| Комплектация | вбудований датчик температури, модуль контролера |
| Материал | ABS-пластик |
| Монтаж (кріплення) | в круглую монтажную коробку |
| Напруга живлення, В | 230 |
| Область применения терморегулятора | для тепловентиляторів Volcano EC, дестратифікаторів та повітряних завіс WING EC, терморегулятор |
| Питание | 1~230 В ± 10% / 50 Гц |
| Розміри | 89х130х16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴


