Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danfoss |
| Вес | 0.14 кг |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Интерфейс | Беспроводной |
| Область применения терморегулятора | Системы отопления, Теплый пол |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | можливість відключення режиму охолодження для конкретного приміщення, можливість керування двома різними опалювальними приладами, обмеження температури, сенсорний екран, стійкий до ультрафіолету пластик не жовтіє з часом |
| Діапазон вимірюваних температур (крок), ° С:, °С | від +5 до +35 °C |
| Комплектация | терморегулятор, інструкція |
| Материал | Пластик |
| Монтаж (кріплення) | внутрішній |
| Напруга живлення, В | 24 |
| Питание | 24 В |
| Розміри | 86 x 86 x 26 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 076 ₴




