Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Navin |
| Вес | 0.256 кг |
| Вид терморегулятора | Программируемый |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Область применения терморегулятора | Теплый пол |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | автоматичний клімат-контроль, бездротове керування, вбудований таймер, голосове керування (Google Home, Amazon Alexa), захист від дітей, захист від замерзання, сенсорний екран, тижневе програмування (режими 5+2, 6+1, 7 днів) |
| Діапазон вимірюваних температур (крок), ° С:, °С | діапазон встановлення температури: від -5 до +60 °C|діапазон відображення температури: від 0 до +51 °C|робоча температура середовища: від -5 до +50 °C |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Комплектация | терморегулятор, інструкція |
| Материал | Пластик |
| Монтаж (кріплення) | у розетку (внутрішній) |
| Напруга живлення, В | AC 95-230 , 50/60 Гц |
| Питание | AC 95–230 В, 50/60 Гц |
| Розміри | 80 x 80 x 57 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 609 ₴








