Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gear |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Baгa | 25.57 |
| Высота | 15u мм |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Глибина, мм | 600 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 750 x 600 x 600 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | 1 х набір для монтажу, 1 х полиця 19", 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів) |
| Конструкция | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 70 |
| Матеріал виконання | двері: загартоване скло, сталь (1.0-1.5 мм) |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа настінна|монтажний шафа підлоговий |
| Формат | 19" |
| Ширина, мм | 600 |
Информация для заказа
- Цена: 6 819 ₴




