Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gear |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Baгa | 0.1 |
| Высота | 33u мм |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Глибина, мм | 600 |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 1470 x 600 x 600 |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | 2 пари 19" напрямних (з маркуванням юнітів), шафа 19" |
| Конструкция | збірний |
| Кількість передбачених місць під вентилятори | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 800 |
| Матеріал виконання | скло загартоване 4.0 мм (скляні двері)., сталь |
| Стан товару | Новий |
| Тип | монтажна шафа підлогова |
| Формат | 19" |
| Ширина, мм | 600 |
Информация для заказа
- Цена: 26 029 ₴



