-12%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING LUXO 36Вт 6500К Black (4099854651533)
1 299 ₴
1 149 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14676937
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 3960 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.1 мг |
| Віддалене керування | немає |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | EAN: 4099854651533, Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, Гарантія: 3 роки, країна реєстрації бренду: Китай, Країна-виробник товару: Німеччина, Цоколь: вбудовані елементи, лампа в комплекті: є, тип світлодіодів: OSRAM |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Цвет плафона | Белый|Черный |
| Цветовая температура | 6500 (холодний білий) |
| Комплектация | кріпильні елементи, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Количество ламп | 1 |
| Материал | Металл, Полимер |
| Монтажний діаметр, мм | немає |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | внутрішнє освітлення, для вітальні, для дитячої, Для кухни, для освітлення робочого місця, Для офиса, для спальні |
| Розміри, мм | 490x75 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 36 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | світильник основного світла|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴




