-3%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING LUXO 60Вт 4000К Black (4099854651571)
1 699 ₴
1 649 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14676957
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 85 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 6600 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.65 кг мг |
| Глубина | 560 |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | EAN: 4099854651571, Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, країна реєстрації бренду: Китай, Країна-виробник товару: Німеччина, Максимальна потужність лампи: 60 Вт, Максимальна потужність світильника: 60 Вт, лампа в комплекті: є, серія: LUXO |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Цвет плафона | Черный |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120 |
| Материал | Металл, Пластик |
| Монтажний діаметр, мм | 560 |
| Напряжение | 220 В|220-240В |
| Назначение | Для офиса |
| Розміри, мм | 85х560х560 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 60 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
Информация для заказа
- Цена: 1 649 ₴



