-10%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING NOIR 24Вт 4000K 330мм Square (4099854664328)
1 249 ₴
1 119 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14676987
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 74 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2640 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.93 кг мг |
| Віддалене керування | немає |
| Глубина | 330 |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | Індекс передавання кольору (CRI): >80, Гарантія: 3 роки, країна-виробник: Китай, Лампа в комплекті: так, Сила струму: 165 мА, Цоколь: вбудовані елементи |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Цвет плафона | Черный |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | світильник, кріпильні елементи, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Количество ламп | 1 |
| Материал | Металл, Полимер |
| Монтажний діаметр, мм | 330 |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | для вітальні, для дитячої, для житлових приміщень, для коридору, Для кухни, Для офиса, для спальні |
| Розміри, мм | 74х330х330 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | світильник основного світла|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 119 ₴




