-10%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING NOIR 24Вт 4000K 380мм Round (4099854663628)
1 249 ₴
1 119 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14676997
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Световой поток | 2640 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 76 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.812 кг мг |
| Глубина | 380 |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | Індекс передачі кольору, Ra >80, Сила струму: 200 мА, країна виробництва: Китай |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | документація, світильник |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Металл, Полиамид |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | внутрішнє освітлення, для вітальні, для дитячої, Для кухни, Для офиса, для спальні |
| Розміри, мм | 76х380х380 |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 1 119 ₴



