-17%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING NOIR 48Вт 4000K 430мм Square (4099854664380)
1 599 ₴
1 329 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677007
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 75 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 5280 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.14 кг мг |
| Глубина | 430 |
| Источник питания | От сети |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | кріпильні елементи, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Металл, Полимер |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | внутрішнє освітлення, побутове освітлення |
| Розміри, мм | 430x430x75 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 48 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | накладний світильник|світильник основного світла|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
Информация для заказа
- Цена: 1 329 ₴




