-17%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING NOIR 48Вт 4000K 480мм Round (4099854664045)
1 599 ₴
1 329 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677017
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.15 мг |
| Віддалене керування | немає |
| Глубина | 480 мм |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | smart-керування: немає, Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, Клас енергоефективності: F, клас захисту: I, лампа в комплекті: є, тип світлодіодів: SMD |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Металл, Полистирол |
| Монтажний діаметр, мм | 480 |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | для вітальні, для дитячої, для кафе, для коридору, Для кухни, Для офиса, для передпокою, для спальні |
| Розміри, мм | 480 ? 480 ? 84 |
| Световой поток | світловий потік, Lm: 3600 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 48 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Стиль | Модерн|сучасний |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | настінно-стельовий світильник|світильник основного світла|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 1 329 ₴





