-12%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING PAVO 430мм Square 48Вт 4000K (4099854664625)
1 299 ₴
1 149 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677097
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 66 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 5280 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.101 мг |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | Індекс передавання кольору (CRI): >80, Вбудований драйвер, Світлова віддача: 110 лм/Вт |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | у комплекті: світильник, упаковка |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Акрил, Металл |
| Напряжение | 220-240 В |
| Назначение | для вітальні, для дитячої, для коридору, Для кухни, Для офиса, для спальні |
| Розміри, мм | 430 x 430 x 66 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 48 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | накладний|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 149 ₴




