-5%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING ROUND 24Вт 4000K 1920Лм (4099854647741)
599 ₴
569 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677167
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 67 мм |
| Ширина | 374 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 2640 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.812 кг мг |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | світлова віддача: до 110 лм/Вт, тип світлодіодів: OSRAM, Індекс передавання кольору (CRI): >80 |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Количество ламп | 1 |
| Материал | Металл, Поликарбонат |
| Монтажний діаметр, мм | 368 |
| Напряжение | 220-240 В |
| Назначение | для вітальні, для дитячої, Для кухни, Для офиса, для спальні |
| Розміри, мм | O374 x 67 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | світильник основного світла|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 569 ₴




