-8%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING SKYNE 24Вт 4000K 380мм Round (4099854664229)
749 ₴
689 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677227
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Вес | 580 г |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1680 лм |
| Размеры | |
| Ширина | 380 мм |
| Высота | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Віддалене керування | немає |
| Глубина | 380 |
| Дополнительно | Індекс передавання кольору (CRI): >80, Вбудований драйвер, Димерування: без димерування, Клас енергоефективності: F, Країна-виробник: Німеччина, Кут розсіювання: 120°, Робоча напруга: 220 - 240 В, Ступінь захисту: IP20, лампа в комплекті: є, тип світлодіодів: SMD |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Алюминий, Металл, Пластик |
| Монтажний діаметр, мм | 390 |
| Назначение | внутрішнє освітлення, для адміністративно-громадських приміщень, для вітальні, для дитячої, для кабінету, для кафе, для коридору, Для кухни, Для офиса, для передпокою, для побутових приміщень, для приміщень, для спальні |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Стиль | Модерн|сучасний |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | настінно-стельовий світильник|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглый |
| Функціональні можливості | немає |
Информация для заказа
- Цена: 689 ₴



