-18%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING SKYNE 72Вт 4000K 480мм Square (4099854663901)
1 999 ₴
1 649 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677247
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 72 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 5040 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.43 кг мг |
| Віддалене керування | немає |
| Глубина | 480 |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | LED-модуль незмінний, Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, країна реєстрації бренду: Китай, Країна-виробник: Німеччина, з лампою в комплекті |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | світильник, інструкція, кріпильні елементи |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Количество ламп | 1 |
| Материал | Металл, Полимер |
| Монтажний діаметр, мм | немає |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | для вітальні, для дитячої, для коридору, Для кухни, Для офиса, для спальні, для холу |
| Розміри, мм | 480 х 480 х 70 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 72 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип стелі | немає |
| Функціональні можливості | немає |
Информация для заказа
- Цена: 1 649 ₴

