-11%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING ROUND 18Вт 4000K 1140Лм with motion detector (4099854647536)
549 ₴
489 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677297
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 67 мм |
| Ширина | 326 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1980 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.662 кг мг |
| Глубина | 326 |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, Клас електробезпеки: I, Країна реєстрації бренду: Німеччина, Країна-виробник товару: Китай, Сила струму: 125 мА, Температурний режим: -20 - +40°С, з датчиком руху, світлова віддача: до 110 лм/Вт, тип світлодіодів: OSRAM |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Металл, Поликарбонат |
| Монтажний діаметр, мм | 320 |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | внутрішнє освітлення, побутове освітлення |
| Розміри, мм | O326x67 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 18 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | світильник основного світла|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | Круглый |
| Функціональні можливості | датчик руху |
Информация для заказа
- Цена: 489 ₴




