
Светодиодный светильник OSRAM CEILING SQUARE 12Вт 4000K 960Лм with motion detector (4099854648328)
449 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677307
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1260 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.3 мг |
| Дополнительно | Індекс передавання кольору Ra (CRI): >80, Країна реєстрації бренду: Німеччина, колір корпусу: білий, країна виробництва: Китай, кількість в упаковці: 1 шт, тип світлодіодів: OSRAM |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | кріплення, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Металл, Пластик, Поликарбонат |
| Монтажний діаметр, мм | 216 |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | для приміщень |
| Розміри, мм | 220x220x56 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 12 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 год |
| Тип | світильник основного світла|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | датчик руху |
Информация для заказа
- Цена: 449 ₴


