-12%

Светодиодный светильник OSRAM CEILING SQUARE 18Вт 4000K 1140Лм with motion detector (4099854648564)
589 ₴
519 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677387
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | osram |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Форма | Квадратная |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Размеры | |
| Высота | 62 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1140 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.593 кг мг |
| Глубина | 280 мм |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | Індекс передавання кольору (CRI): >80, Країна виробник: Китай, Країна реєстрації бренду: Німеччина, Сила струму: 125 мА, Температурний режим: -20...+40°С, колір корпусу: білий, тип світлодіодів: OSRAM |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4000 (нейтральний білий) |
| Комплектация | кріпильні елементи, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Количество ламп | 1 |
| Материал | Металл, Поликарбонат |
| Монтажний діаметр, мм | 275 |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | внутрішнє освітлення, для вітальні, для дитячої, Для кухни, Для офиса, для спальні, побутове освітлення |
| Розміри, мм | 280x280x62 |
| Состояние | Новое |
| Споживана потужність, Вт | 18 |
| Спрямованість світла | униз |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 год |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | датчик руху |
Информация для заказа
- Цена: 519 ₴




