
Светодиодный светильник Євросвітло IТ-5-300 4W
239 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 250 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14677977
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Євросвітло |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цветовая температура | 6400К |
| Световой поток | 320 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 35 мм |
| Глубина | 23 |
| Дополнительно | Індекс кольоропередачі: Ra > 80, Виробник: Євросвітло, Довжина кабелю: 5 м, Клас енергоефективності: A+, Кількість вмикань: 60000, Робоча температура: -20°C - +40°C, вологозахист: ні, лампа в комплекті: є, термін служби: 20000 годин |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Комплектация | кріпильні елементи, світильник |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Металл, Пластик |
| Напряжение | 185-265 В |
| Назначение | внутрішне освітлення |
| Розміри, мм | 303х23х35 |
| Споживана потужність, Вт | 4 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 20000 год |
| Тип | лінійні світильники|настінно-стельовий світильник|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Форма | лінійний|Прямоугольное |
| Функціональні можливості | немає |
| Ширина | 35 мм |
Информация для заказа
- Цена: 239 ₴







