
Светодиодный светильник Titanum TLCL-485S LED 48W 5000K Звездное небо
699 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14680897
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 830 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Глубина | 70 |
| Источник питания | От сети |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Комплектация | немає |
| Кут розсіювання світла | 160° |
| Материал | Сталь-ПВХ |
| Напряжение | 180-260 В |
| Назначение | для вітальні, для гардеробної, для дитячої, Для дома, для кабінету, для квартири, для коридору, Для кухни, Для офиса, для передпокою, для спальні |
| Розміри, мм | 380 х 70 |
| Световой поток | світловий потік, Lm: 3600 |
| Споживана потужність, Вт | 48 |
| Спрямованість світла | немає |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 25000 год |
| Тип | настінно-стельовий світильник|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип стелі | гіпсокартонні, натяжні |
| Ширина | 380 мм |
Информация для заказа
- Цена: 699 ₴


