-9%

Светодиодный светильник Yeelight Arwen D600 (YLXDD-0150)
8 599 ₴
7 839 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14681947
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yeelight |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет плафона | Белый |
| Световой поток | 4800 лм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.75 кг мг |
| Высота | 92 мм мм |
| Віддалене керування | Bluetooth|Wi-Fi|пульт ДК|через смартфон, використовуючи програму Yeelight |
| Глубина | none |
| Источник питания | От сети |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цветовая температура | 2700-6500 (регульована) |
| Комплектация | монтажний комплект, документація, пульт дк, світильник |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Пластик |
| Монтажний діаметр, мм | nan |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | для вітальні, Для кухни, для приміщень, для спальні |
| Розміри, мм | 595 х 595 х 92 |
| Споживана потужність, Вт | 50 |
| Спрямованість світла | nan |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | nan |
| Тип | світильник основного світла|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Тип стелі | nan |
| Функціональні можливості | з регулюванням температури кольору, з регулюванням яскравості, регулювання кольору світіння (RGB) |
| Ширина | 595 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 839 ₴







