
Светодиодный светильник Євросвітло LED-R-170-24 4200К без рамки
289 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14682837
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Євросвітло |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет плафона | Белый |
| Цветовая температура | 4100K |
| Световой поток | 1980 лм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 16.7 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.1 кг мг |
| Высота | 19 мм мм |
| Дополнительно | Виробник: Євросвітло, Гарантія: 12 міс., Країна виробник: Китай, Особливості: без рамки, Поворотний плафон: ні, Робоча температура: -20...+40°C, колір корпусу: білий, лампа в комплекті: є |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Комплектация | лампа в комплекті |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Пластик, Поликарбонат |
| Монтажний діаметр, мм | 55-135 |
| Напряжение | 165-265 V |
| Назначение | для адміністративних приміщень, для коридору, для магазину, Для офиса, для приміщень, для складу, побутове освітлення, Универсальный |
| Розміри, мм | 167 |
| Споживана потужність, Вт | 24 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 15000 год |
| Тип | світлодіодний світильник|точковий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | вбудований|накладний |
Информация для заказа
- Цена: 289 ₴




