-2%

Светодиодный светильник ELM Toledo 70W 3000-6500К IP20 White (26-0135)
1 549 ₴
1 519 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14685337
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет плафона | Белый |
| Световой поток | 4900 лм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 см |
| Ширина | 505 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.7 кг мг |
| Віддалене керування | пульт дистанційного керування |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | smart-керування: немає, Робоча температура: -20°C - +40°C, вологозахист: так, колір корпусу: білий, лампа в комплекті: є |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | білий |
| Цветовая температура | 3000-6500 (регульована) |
| Комплектация | пульт дистанційного керування, світильник, інструкція, кріпильні елементи |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Металл, Поликарбонат |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | внутрішне освітлення, для адміністративно-громадських приміщень, для вітальні, для коридору, Для кухни, Для офиса, для холу, побутове освітлення |
| Розміри, мм | o 505 ? 100 |
| Споживана потужність, Вт | 70 |
| Стан товару | Новий |
| Стиль | Модерн |
| Строк служби (LED) | 25000 год |
| Тип | накладний|настінний|світильник основного світла|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Функціональні можливості | з регулюванням температури кольору, з регулюванням яскравості |
Информация для заказа
- Цена: 1 519 ₴



