-3%

Светодиодный светильник ELM Toledo 70W 3000-6500К IP20 Black (26-0137)
1 599 ₴
1 559 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14685357
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Световой поток | 4900 лм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 100 мм мм |
| Віддалене керування | пульт дистанційного керування |
| Дополнительно | Гарантія: 12 міс., Модель: TOLEDO-70B, без мерехтіння, універсальний дизайн |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | чорний |
| Цветовая температура | 3000-6500 (регульована) |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Материал | Металл, Поликарбонат |
| Напряжение | 220-240В |
| Назначение | для адміністративно-громадських приміщень, для вітальні, для дитячої, для коридору, Для кухни, Для офиса, для робочих зон, для холу |
| Споживана потужність, Вт | 70 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 25000 год |
| Тип | світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
| Ширина | 505 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 559 ₴


