
Светодиодный светильник ELM Divo S 18W 6500К with motion detector (26-0131)
499 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14685367
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELM |
| Вес | 200 г |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цвет плафона | Белый |
| Световой поток | 1450 лм |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 34 мм |
| Віддалене керування | немає |
| Источник питания | От сети |
| Дополнительно | smart-керування: немає, вологозахист: ні, з датчиком руху, клас енергоспоживання: A+, колір корпусу: сірий, лампа в комплекті: є, робоча температура:-20°C - +40°C, тип розсіювача: опаловий полікарбонат, тип світлодіодів: SMD |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Колір основи | сірий |
| Цветовая температура | 6500 (холодний білий) |
| Комплектация | немає |
| Кут розсіювання світла | 120° |
| Количество ламп | 1 |
| Материал | Алюминий, Пластик, Поликарбонат |
| Напряжение | 165-265 В |
| Назначение | внутрішнє освітлення, для ЖКГ, для адміністративно-громадських приміщень, для балкона, для кафе, для коридору, Для кухни, для магазину, Для офиса, для передпокою, для підсвітки сходів, для складу, для технічних приміщень, побутове освітлення |
| Розміри, мм | 592 x 75 x 34 |
| Споживана потужність, Вт | 18 |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 15000 год |
| Тип | настінно-стельовий світильник|світлодіодний світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний|Подвесной |
| Форма | лінійний|Прямоугольное |
| Функціональні можливості | датчик руху |
| Ширина | 75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 499 ₴

