
Светодиодный светильник Vestum 1-VS-7103 White 15W 4500K 220V IP65
319 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: 14686407
+380 (95) 819-42-80
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vestum |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Цветовая температура | 4500K |
| Световой поток | 1500 лм |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 62 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Віддалене керування | немає |
| Глубина | немає |
| Клас захисту IP | IP65 |
| Колір основи | білий |
| Комплектация | декоративні заглушки, дюбеля для монтажу, світильник, інструкція |
| Кут розсіювання світла | немає |
| Материал | АБС-пластик |
| Напряжение | 100-265 В |
| Назначение | внутрішнє освітлення, для ЖКГ, Для ванной комнаты, для гаража, для побутових приміщень, для приміщень з підвищеною вологістю та запиленістю, для підвалів, для складу, для сходових клітин, для технічних приміщень, зовнішнє освітлення |
| Розміри, мм | 174 х 62 |
| Споживана потужність, Вт | 15 |
| Спрямованість світла | немає |
| Стан товару | Новий |
| Строк служби (LED) | 30000 год |
| Тип | герметичний світильник|накладний світильник|настінний світильник|світлодіодний світильник|стельовий світильник |
| Тип джерела освітлення | світлодіодний світильник led (вбудовані світлодіоди) |
| Тип монтажа | накладний |
Информация для заказа
- Цена: 319 ₴




