Батарейка Pkcell ER26500M 1 шт, 3.6V 6500 мАг
Показати оптові ціни
  • Готово до відправки
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 14943847
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникPKCELL
Гарантійний термін3 міс
Ємність акумулятору6500 мА/год
Напруга3.6 В