Виробник: Sencor. Тип живлення: мережа. Матеріал лез: неіржавна сталь. Стан товару: Новий. Тип: машинка для стрижки. Призначення: для голови. Призначення: для бороди. Призначення: для вусів. Кількість насадок, шт: 4. Особливості: петля для підвішування. Максимальна довжина, мм: 12. Мінімальна довжина, мм: 3. Тип керування: повзунок. Сфера використання: побутовий. Тип встановлення довжини: знімні насадки. Кількість установок довжини волосся: 4. Тип мотора: вібраційний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість насадок | 4 |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 3 мм |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | петля для підвішування |
| Сфера використання | побутовий |
| Тип встановлення довжини | знімні насадки |
| Тип керування | повзунок |
| Тип мотора | вібраційний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴




