-42%

Чохол-книжка для планшета ArmorStandart Smart Case для Apple iPad Air 10.9 M1 (2022)/Air 10.9 (2020)/iPad Air 11 2024 Purple
499 ₴
289 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17345247
+380 (95) 819-42-80
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка ArmorStandart Smart Case забезпечить надійний захист вашого планшета від будь-яких типів ушкоджень. Основною перевагою чохла цього типу є захист дисплея пристрою. Саме на цій частині планшета подряпини й відколи створюють негативне враження від використання.М'яка мікрофібра, з якої складається внутрішня оболонка чохла ArmorStandart забезпечує додатковий захист від потрапляння пилу та сміття, а відповідно і від утворення нових дрібних подряпин на пристрої.Особливості:Надійний захист від будь-яких пошкодженьВисокоякісні матеріалиВнутрішня частина з м'якої мікрофібри
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ArmorStandart |
| Висота пристрою | 255 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.9" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Модель планшета | Apple iPad Air 11, Apple iPad Air (4th gen), Apple iPad Air (5th gen, M1) |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | З підставкою, Протиударний |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 10 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина пристрою | 185 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип застежки | рамка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 289 ₴



