-53%

Чохол-книжка для планшета Airon для Lenovo M8 TB-8505 8 Black (4821784622453)
699 ₴
329 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17054247
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійний чохол із міцними пластиковими вставками від компанії AIRON для планшета Lenovo M8 TB-8505 8" стане незамінним аксесуаром для вашого планшета.Для зручної й комфортної роботи, навчання, перегляду фільмів і використання різних застосунків ідеально підходить доповнення до вашого Lenovo M8 TB-8505 8". Якісний і стильний чохол зможе захистити ваш електронний девайс від непотрібного впливу зовнішнього середовища: легких механічних ушкоджень, подряпин від нігтів, ключів, канцелярії. Внутрішнє покриття обкладинки — це м'яка мікрофібра. Вона здатна очищати поверхню екрана від відбитків пальців і дрібних забруднень. Крім того, у комплекті з чохлом AIRON Premium ви отримуєте в подарунок серветку з мікрофібри. Завдяки їй у вас вийде очищати поверхню Lenovo M8 TB-8505 8" до блискучого вигляду. А захисна плівка збереже бездоганний вигляд дисплея.Матеріал аксесуара приємний на дотик, щоб вам було максимально комфортно та зручно використовувати його. Аксесуар також дає змогу планшету виконувати функцію автоматичного засинання й пробудження. Досить вам відкрити кришку обкладинки, як екран загоряється, закриваєте — і він згасає, переходячи в режим очікування. Роз'єми й отвори на обкладинці від AIRON повністю відповідають планшету, так що у вас не виникне проблем із приєднанням інших девайсів, зміною гучності або створенням фото та відео.Спеціальний поділ обкладинки на кілька зон дає змогу використовувати її навіть як підставку. Ви можете вибирати кут підставки 65° для перегляду фільмів і 30° для роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AirOn |
| Висота пристрою | 205 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Матеріал | Екошкіра |
| Модель планшета | Lenovo Tab M8 |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | З підставкою, Протиударний |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 8 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип застежки | комплектація: коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴







