-20%

Чохол-книжка для планшета Grand-X Lenovo Tab M10 X306 Black (LTM10X306)
599 ₴
479 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 17468807
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний мінімалізм та ідеальна відповідність моделі — головна перевага цієї обкладинки. На відміну від усіх універсальних і більшості виділених обкладинок, вона небагато додає ваги або об'єму планшету. Нічого зайвого і водночас усі необхідні функції обкладинки реалізовані повністю. Обкладинка зроблена з якісного матеріалу, спеціально під цю модель планшета, тому вона підходить до нього не просто добре, а ідеально. Кожен регулятор або кнопка, гнізда заряджання або навушників і задня камера будуть доступні. Ця модель повністю позбавлена цих вад універсальної обкладинки. Планшет кріпиться у пластиковий корпус, усередині обклеєний мікрофіброю, що запобігає подряпинам і потертостям. Матеріал зовні — штучна шкіра, приємний на дотик, добре захищає планшет, не пропускає воду, призначена для довгого терміну служби. Чохол для планшета Grand-X має додаткову функцію підставки, яку можна використовувати як для ігор, так і для перегляду медіаконтенту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grand-X |
| Висота пристрою | 245 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 10.1" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Модель планшета | Lenovo Tab M10 |
| Призначення | Для планшета |
| Особливості | З підставкою |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 20 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Чорний |
| Ширина пристрою | 154 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип застежки | замикання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴






