-8%

Чохол-книжка для планшета Continent 7 Universal Red (UTS-71RD)
599 ₴
549 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 18530737
+380 (94) 855-54-40
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник: Continent. Матеріал: штучна шкіра. Тип: книжка. Колір: червоний. Стан товару: Новий. Діагональ екрану, ": 7. Глибина, мм: 6. Висота, мм: 204. Модель планшета: універсальний. Ширина, мм: 142. Фіксація планшета: на клейку плівку. Виробник планшета: універсальний.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Висота пристрою | 204 мм |
| Діагональ екрану пристрою | 7" |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Товщина пристрою | 6 мм |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Колір | Червоний |
| Ширина пристрою | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Модель планшета | універсальний |
| Призначення | Універсальний |
| Тип застежки | на клейку плівку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 549 ₴


