Пилосос Gorenje SVC222480AA (VC-6002)
Показати оптові ціни
  • В наявності
  • Оптом і в роздріб
  • Код: 13524617
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Основні
ВиробникGorenje
Час заряду акумулятора4 годин
Гарантійний термін1 міс
Матеріал корпусуПластик, Алюміній
Потужність всмоктування70 Вт
Напруга акумулятору22.2 В
Об'єм пилозбірника0.7 л
ЖивленняАкумулятор
Положення регулятора потужності всмоктуваннярукоятка
Споживана потужність250 Вт